Hotel:

Ośrodek Wypoczynkowy TARNICA to komfortowy obiekt hotelarski położony nad Jeziorem Solińskim, w odległości 300 metrów od zapory i samego jeziora.

Nasz obiekt charakteryzuje się wysokim standardem świadczonych usług zarówno noclegowych jak i innych usług turystyczno – gastronomicznych.

Oferujemy pobyty w komfortowych pokojach 2, 3 i 4 osobowych oraz apartamentach. Komfortowo przygotowane pokoje zadowolą najbardziej wymagających gości. Nowoczesna kawiarnia z obficie zaopatrzonym barkiem oraz miła atmosfera przy ogniu z kominka, jest kolejna nasza atrakcją, która umili państwu pobyt w naszym Ośrodku.

75 miejsc noclegowych pozwala nam przyjąć duże grupy wycieczkowe i zaoferować im pełną obsługę turystyczno – wycieczkową z pełnym wyżywieniem. Dodatkowo ogrodzony parking oraz duży grill.

Lokalizacja obiektu tj. 300 metrów od Jeziora Solińskiego i zapory jest kolejnym naszym atutem. Bliskość jeziora z jego licznymi atrakcjami takimi jak: rejsy statkiem wycieczkowym po jeziorze, mnogość wypożyczalni sprzętu pływającego i plażowania. Możliwość uprawiania sportów wodnych: rożne formy żeglarstwa, windsurfing, możliwość wędkowania oraz plażowania.

To tylko niektóre atutu naszego Hotelu.

Polecamy serwisy